LG 27KC3PK-C
kiosk Celeron N5105 2 GHz - 8 GB - SSD 128 GB - LED 27"
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Panel levetid | 31000 t |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| VGA (D-Sub) indgangsporte | 1 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB-porte | 4 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| RS-232C | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ja |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Design
| Produktdesign | Kiosk design |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Farvenavn | Calming Beige |
| Produktfarve | Beige |
Præstation
| Formål | Detail |
| Driftstimer (timer/dage) | 16/7 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (dvale) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 60 Hz |
Computersystem
| Indbygget processer | Ja |
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Celeron® |
| Intern lagerkapacitet | 128 GB |
| Operativsystem installeret | Windows 10 IoT Enterprise |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |