Elo 3263L skærm - LED baglys - 32" - 8ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
8.770,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
8.740,-
DKK
(6.992,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
8.900,-
DKK
(7.120,00 ekskl. moms)
Display
| Paneltype | TFT |
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 500 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Antal simultane touchpunkter | 40 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 8 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
Porte & Grænseflader
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Skærm form | Flad |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 400 x 200 mm |
| Antirefleksskærm | Ja |
Præstation
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 44,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,61 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,2 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1000 mm |
| Pakkedybde | 306 mm |
| Pakkehøjde | 680 mm |
| Pakkevægt | 17 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB, VGA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Funktioner
| Kan monteres på væggen | Ja |
Andre funktioner
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Dybde (uden stativ) | 55 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 94,1 cm |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Højde (uden stativ) | 452,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 11 kg |
| Synlig størrelse, vertikal | 52,9 cm |
| Digital vertikal frekvens | 47 - 63 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 31,5 - 80 kHz |
| Indbygget kamera | Ingen |