LEGO Świnka Peppa 10461 Ogród i szklarnia Dziadka Świnki
Funktioner
| Produkttype | Byggesæt |
| Foreslået køn | Dreng/Pige |
| Anbefalet alder (min.) | 2 År |
| Anbefalet alder (maks) | 99 År |
| Antal enheder | 102 stk |
| Vægt | 1,48 kg |
| Lydeffekter understøttet | Ingen |
| Materiale | Plast |
| Oprindelsesland | Ungarn |
| Produktfarve | Flerfarvet |
Sikkerhedsadvarsel
| Sikkerhedsadvarsel | {loc-value} |
Strømstyring
| Batterier påkrævet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Pakkevolumen | 18,252 cm³ |
| Pakkebredde | 378 mm |
| Pakkedybde | 555 mm |
| Pakkehøjde | 87 mm |
| Pakkevægt | 1,48 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ingen |
Logistik data
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 570 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 396 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 277 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,3 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 4,43 kg |
| Ydre emballage volumen | 62,524 cm³ |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 5702017926643 |
| Palle nettovægt | 70,9 kg |
| Pallens bruttovægt | 109,8 kg |
| Pallehøjde | 125,3 cm |
| Pallebredde | 80 cm |
| Pallevolumen | 1202,88 cm³ |
| Pallelængde | 120 cm |
| EAN/UPC/GTIN | 5702017850450 |
| Product street date | 01-06-2025 |
| Product preorder date | 01-06-2025 |
| Product reveal date | 02-05-2025 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 95030035 |
Leverandørfunktioner
| Montering påkrævet | Ja |