Produkt nr: SHIPLABEL102X192-FF
EAN: 5715063276815
Varenummer: F24738176
billigst-pricerunner
Capture
Producent: Capture
EAN: 5715063276815
Varenummer: F24738176
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(446,40 ekskl. moms)
Producent: Capture
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Capture fanfold-mærkater er designet til at være lette at bruge og praktiske i din daglige arbejdsgang. Den kompakte størrelse på 102 x 192 mm gør dem perfekte til at blive påført og fastgjort på en bred vifte af genstande. Uanset om du har brug for at mærke dine kasser, beholdere eller filer, vil disse fanfold-mærkater klare opgaven på en pålidelig og professionel måde.
Funktioner
Produktfarve Hvid
Format Viftefold
Udskrivningsteknologi Direkte termisk
Klæbestof type Permanent
Perforeret Ja
Vægt & størrelser
Etiket bredde 10,2 cm
Etiket højde 19,2 cm
Vægt 5,6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 110 mm
Pakkedybde 255 mm
Pakkehøjde 200 mm