Produkt nr: BCS1J150102121
EAN: 5014047600326
Varenummer: F20986995
billigst-pricerunner
Brother Premium
Brother Premium
Producent: Brother
Produkt nr: BCS1J150102121
EAN: 5014047600326
Varenummer: F20986995
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(683,20 ekskl. moms)
Producent: Brother
Produkt nr: BCS1J150102121
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Brother Premium pressestempel skæreetiketter til professionelle
Brother Premium pressestempel skæreetiketter på 102 x 150 mm er ideelle til at markedsføre produkterne på hylderne. De er nemme at installere såvel som at fjerne, mens den selvklæbende lim hindrer disse etiketter i at glide af eller falde af over tid, hvilket sikrer, at dine produkter præsenteres flot og professionelt i lang tid.
Køb nu for at give dine produkter et professionelt touch!
Funktioner
Produktfarve Hvid
Type Udstanset etiket
Udskrivningsteknologi Termisk overførsel
Vægt & størrelser
Etiket bredde 15 cm
Etiket højde 10,2 cm
Vægt 1,28 kg
Dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 105 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkevægt 7,7 kg
Emballage indhold
Etiketter pr. rulle 550 stk
Tekniske detaljer
Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) 9 stk
Palletype 800 x 1200 mm