Produkt nr: BDE1J152102058
EAN: 5014047600845
Varenummer: F21910460
billigst-pricerunner
Brother
Brother
Producent: Brother
Produkt nr: BDE1J152102058
EAN: 5014047600845
Varenummer: F21910460
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(608,00 ekskl. moms)
Producent: Brother
Produkt nr: BDE1J152102058
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektive Brother skæreetiketter med pressestempel til professionel branding
Pakken indeholder hele 1700 skæreetiketter, og hver enkelt etiket måler 102 x 152 mm - stor nok til at passe perfekt til dine behov og ønsker. Brother skæreetiketter er nemme at bruge, og du vil med garanti sætte stor pris på den høje kvalitet og de flotte resultater.
Bestil dine Brother skæreetiketter med pressestempel i dag og oplev den professionelle forskel!
Funktioner
Produktfarve Hvid
Etikettype Selvklæbende printeretiket
Type Udstanset etiket
Udskrivningsteknologi Termisk overførsel
Form Rektandel
Vægt & størrelser
Etiket bredde 15,2 cm
Etiket højde 10,2 cm
Vægt 224 g
Dimensioner (BxDxH) 58 x 58 x 102 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkevægt 4,74 kg
Emballage indhold
Antal etiketter i pakning 85 stk
Ruller pr. pakke 20
Tekniske detaljer
Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) 7 stk
Palletype 800 x 1200 mm