Produkt nr: BDE1J152102102
EAN: 5014047600876
Varenummer: F21903204
billigst-pricerunner
Brother
Brother
Producent: Brother
Produkt nr: BDE1J152102102
EAN: 5014047600876
Varenummer: F21903204
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(862,40 ekskl. moms)
Producent: Brother
Produkt nr: BDE1J152102102
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Hold styr på din lagerstyring med Brother pressestempel skæreetiketter
Denne pakke indeholder 2800 skarpt udskårne etiketter, der måler 102 x 152 mm. De er nemme at påsætte og holder sikkert fast. Med Brother pressestempel skæreetiketter behøver du ikke længere bekymre dig om, at etiketterne falder af eller ikke hænger ordentligt fast.
Køb Brother pressestempel skæreetiketter og begynd at organisere dit lager allerede i dag!
Funktioner
Produktfarve Hvid
Etikettype Selvklæbende printeretiket
Type Udstanset etiket
Materiale Papir
Udskrivningsteknologi Termisk overførsel
Form Rektandel
Vægt & størrelser
Etiket bredde 15,2 cm
Etiket højde 10,2 cm
Vægt 826 g
Dimensioner (BxDxH) 101 x 101 x 105 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkevægt 6,84 kg
Emballage indhold
Antal etiketter i pakning 350 stk
Ruller pr. pakke 8
Etiketter pr. rulle 350 stk
Tekniske detaljer
Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) 7 stk
Palletype 800 x 1200 mm