Produkt nr: BCS1J150102203
EAN: 5014047600692
Varenummer: F21484455
billigst-pricerunner
Brother Premium
Brother Premium
Producent: Brother
Produkt nr: BCS1J150102203
EAN: 5014047600692
Varenummer: F21484455
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.128,80 ekskl. moms)
Producent: Brother
Produkt nr: BCS1J150102203
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Tilføj et personligt touch til dine varer med Brother Premium pressestempel skæreetiketter
Få præcis den etiket, som du har brug for til at sikre, at dine produkter skiller sig ud med Brother Premium pressestempel skæreetiketter. Disse skæreetiketter er designet til at skræddersy dit mærkningsbehov med 1440 etiketter i hver pakke. Den store størrelse på 102 x 150 mm giver dig masser af plads til at skrive din egen tekst og designe din egen grafik, så dine produkter skiller sig ud på hylden.
Køb i dag og skab et unikt udseende til dine produkter!
Funktioner
Produktfarve Hvid
Type Udstanset etiket
Udskrivningsteknologi Termisk overførsel
Form Rektandel
Vægt & størrelser
Etiket bredde 15 cm
Etiket højde 10,2 cm
Vægt 3,5 kg
Dimensioner (BxDxH) 205 x 205 x 105 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkevægt 14,3 kg
Emballage indhold
Etiketter pr. rulle 1440 stk
Tekniske detaljer
Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) 7 stk
Palletype 800 x 1200 mm