emsa Insulating bottle SENATOR, 1.0 liter, stainless steel high-quality, vacuum-insulated stainless steel piston, SAFE LOC - 1 piece (618101600)
Funktioner
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Låg inkluderet | Ja |
| Dobbeltvæg | Ja |
| Lækage sikret | Ja |
| Varm opbevaringstid | 12 t |
| Kold opbevaringstid | 24 t |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Diameter | 9 cm |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 300 mm |
| Vægt | 625 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 718 g |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 4 stk |