Joseph Joseph Switch 40054
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Form | Oval |
| Type | Elektronisk køkkenvægt |
| Måleenhed | fl oz, g, lb, ml, oz |
| Overbelastningsindikator | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Taravægt funktion | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Automatisk slukning | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 5 kg |
| Nøjagtighed | 1 g |
Display
| Skærmtype | LCD |
Batteri
| Batteritype | AAA |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Højde | 90 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |