OXO OX1140700 krydderikværn Peberkværn Sort, Rustfrit stål
Funktioner
| Produkttype | Peberkværn |
| Aftageligt låg | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Justerbar kværning | Ja |
| Materiale, kniv | Keramisk |
| Finmaling | Ja |
| Grovmaling | Ja |
| Husmateriale | Akryl, Rustfrit stål |
| Antal | 1 |
Strømstyring
| Batteridrevet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55,9 mm |
| Dybde | 55,9 mm |
| Højde | 139,7 mm |