UNOLD 78860
skæremaskine - hvid/sort
Funktioner
| Snittertype | Elektrisk |
| Snittetykkelse (maks.) | 1,5 cm |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Antal blade | 1 |
| Husmateriale | Plast, Rustfrit stål |
| Bladtype | Ujævn |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Beskyttelsesdæksel | Ja |
| Kabelfarve | Hvid |
| Nem at rengøre | Ja |
| Knive i rustfrit stål | Ja |
| Aftagelig kniv | Ja |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Ledningslængde | 1,35 m |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Blad, diameter | 17 cm |
| Certificering | CE;ROHS;REACH;LFBG |
Strømstyring
| Strøm | 100 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Strømstiktype | Type C |
| Strømstik | Type C (CEE 7/16) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 281 mm |
| Dybde | 330 mm |
| Højde | 201 mm |
| Vægt | 1,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 381 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 2,31 kg |
| Pakketype | Kasse |
| 3 | 396,6 g |
| Vægt af plastemballage | 20,5 g |
| Vægt af anden emballage | 0,5 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE |
Logistik data
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 4 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 788604 |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 9,2 kg |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 9,2 kg |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 748608 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 520 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 390 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,5 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Produkter pr. pallelag | 24 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 96 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 173 cm |
| Pallens bruttovægt | 277 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 85094000 |