UNOLD 48525
popcorn-maskine - metallisk rød/sølv/hvid
Funktioner
| Produktfarve | Rød, Sølv, Hvid |
| Kapacitet | 100 g |
| Husmateriale | Plast |
| Kontroltype | Knapper |
| Justerbar termostat | Ingen |
| Indikatorlampe | Ja |
| Tilbehør, der tåler opvaskemaskine | Ingen |
| Nem at rengøre | Ja |
| Strømkabellængde | 0,85 m |
| Kabelfarve | Hvid |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Certificering | CE;REACH;LFBG;ROHS |
Strømstyring
| Strøm | 900 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømstik | Type E/F (CEE 7/7) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 158 mm |
| Dybde | 189 mm |
| Højde | 293 mm |
| Vægt | 900 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 310 mm |
| 3 | 156 g |
| Vægt af plastemballage | 6,5 g |
| Vægt af anden emballage | 0,2 g |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkevægt | 1,06 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Pallens bruttolængde | 80 cm |
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 180 cm |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 4011689 485251 |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 5,45 kg |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 5,45 kg |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4011689 465253 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 545 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 342 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 324 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,32 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Produkter pr. pallelag | 24 stk |
| Produkter pr. palle | 120 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Pallens bruttovægt | 150 kg |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 2814 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 5628 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 6528 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 85167970 |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Emballage indhold
| Instruktionsark | Ja |
| Vejledningssprog | Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Polsk |