Tristar EK-3076 - æggekoger - rustfrit stål/sort
Funktioner
| Æg kapacitet | 7 æg |
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Alarm klar | Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Aftagelig låg | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Lydalarm | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Automatisk slukning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 175 mm |
| Dybde | 175 mm |
| Højde | 161 mm |
| Vægt | 516 g |
Emballage indhold
| Målebæger | Ja |
Design stainless steel egg boiler for 7 eggs per session. The egg cooker has an egg tray and a measuring cup provided with an integrated egg piercer. It's equipped with auto shut off function and buzzer.