Philips Tilbehør til Airfryer 8,3 l
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Philips |
| Type | Rumadskiller |
| Kapabilitet | HD9875, HD9880, HD9876 |
| Materiale | Rustfrit stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 214 mm |
| Dybde | 197 mm |
| Højde | 90 mm |
| Vægt | 343 g |
Tekniske detaljer
| Farligt gods | Ingen |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 245 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
| Pakkevægt | 450 g |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |