BWT AQUAlizer Home Kande vandfilter 2,7 L Lyserød, Transparent
Funktioner
| Vandfilter, type | Kande vandfilter |
| Vandtank volumen | 2,7 L |
| Produktfarve | Lyserød, Transparent |
| Materiale | Plast |
| Filtreret vand kapacitet | 1,5 L |
| Udskiftningsfilterpatron | Ja |
| Indikator for udskiftning af blækpatron | Ja |
| Passer til køleskabsdør | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Kapacitet for patron | 120 L |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 252 mm |
| Højde | 278 mm |
Emballage indhold
| Antal patroner | 1 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk |