NutriBullet XXL Digital Air Fryer Single 7 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black
Funktioner
| Kapacitet | 7 L |
| Produkttype | Varmluftsteger |
| Antal programmer | 8 |
| Stegefunktion | Ja |
| Bagefunktion | Ja |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer | Ja |
Design
| Konstruktionstype | Enkelt |
| Placering af apparat | Enkeltstående |
| Produktfarve | Sort |
| Fjernbar skål | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Beklædning, slip-let | Ja |
Indikator
| Indbygget skærm | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1800 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 360 mm |
| Højde | 393 mm |
| Vægt | 6,79 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 7,53 kg |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |