NutriBullet NBP013BL 0,59 L Bærbar blender Blå
Funktioner
| Fjernbar skål | Ja |
| Type | Bærbar blender |
| Produktfarve | Blå |
| Aftagelig knivenhed | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Præstation
| Skål volumen | 0,59 L |
| Antal hastigheder | 1 |
| Knusning af is | Ja |
Materiale
| Husmateriale | Plast |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
Vægt & størrelser
| Bredde | 82,7 mm |
| Dybde | 82,7 mm |
| Højde | 290,2 mm |
| Vægt | 861 g |