Severin KM 3892 foodprocessor 1200 W 1,5 L Sort, Rustfrit stål, Transparent
Funktioner
| Skål volumen | 1,5 L |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål, Transparent |
| Impulsfunktion | Ja |
| Kontroltype | Dreje |
| Antal hastigheder | 2 |
| Variabel hastighed | Ja |
| Indbyggede vægte | Nej |
| Citruspresser | Nej |
| Blender tilbehør | Ja |
| Blenderskål volumen | 1,5 L |
| Mølle | Ja |
| Kaffemaling | Ja |
| Æltningsfunktion | Ja |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Display
| Indbygget skærm | Nej |
Materiale
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Materiale, knive | Rustfrit stål |
| Skål, materiale | Glas |
Strømstyring
| Strøm | 1200 W |
Vægt & størrelser
| Vægt | 5,12 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 355 mm |
| Pakkedybde | 415 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 5,96 kg |
Emballage indhold
| Pastamaskine | Nej |
| Låg inkluderet | Ja |