Braun MQ 7025X 0,6 L Nedsænkning blender 1000 W Sort, Rustfrit stål
Funktioner
| Fjernbar skål | Ja |
| Type | Nedsænkning blender |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Soft greb | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Præstation
| Skål volumen | 0,6 L |
| Hakker | Ja |
| Hakkerskålens volumen | 0,35 L |
| Smoothie-bæger | Ja |
Materiale
| Akselmateriale | Rustfrit stål |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
Strømstyring
| Strøm | 1000 W |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 68 mm |
| Højde | 390 mm |
| Vægt | 860 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 187 mm |
| Pakkedybde | 261 mm |
| Pakkehøjde | 276 mm |
| Pakkevægt | 1,74 kg |
Emballage indhold
| Piskeris | Ja |
Andre funktioner
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |