Philips Series 5000 HR2767
blender - sort
Funktioner
| Type | Bordplade blender |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Ledningslængde | 0,85 m |
| Antal knivvinger | 6 |
| Aftagelig knivenhed | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Brandspecifikke teknologier | SpeedTouch, ProBlend Plus |
| Måleskala | Ja |
| Automatisk slukning | Ingen |
| Nem at rengøre | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Væskeniveau indikator | Ja |
| Automatisk knivstop | Ingen |
| Børnesikring | Ingen |
| Antal portioner | 3 |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Præstation
| Skål volumen | 0,7 L |
| Antal hastigheder | 3 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 21000 rpm |
| Impulsfunktion | Ja |
| Knusning af is | Ja |
| Minihakker | Ja |
| Hakkerskålens volumen | 0,3 L |
| Støjniveau | 86 dB |
| Ability to blend hot ingredients | Ingen |
Materiale
| Blenderskålens materiale | Tritan |
| Husmateriale | Metal |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Materiale, bøtte(r) | Tritan |
| Samlet mængde af genanvendelige materialer | 100% |
Strømstyring
| Strøm | 1000 W |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 144 mm |
| Højde | 383 mm |
| Vægt | 2,38 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 285 mm |
| Pakkedybde | 172 mm |
| Pakkehøjde | 365 mm |
| Pakkevægt | 3,63 kg |
Emballage indhold
| Antal kopper | 3 stk |
| Tilbehør | Blender krukke |
| Manual i genbrugspapir | Ja |
| Opskriftsbog | Ingen |
| Emballageindhold | 300ml tumbler jar ; sport lid ; flat lid |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |
| Garantiperiode | 2 År |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Blenderens rotationshastighed (maks.) | 21000 rpm |
| Farligt gods | Ingen |