Moulinex AT7231 Multi Moulinette 6 in 1 weiß
Funktioner
| Skål volumen | 0,5 L |
| Skål, vægtkapacitet | 0,3 kg |
| Variabel hastighed | Ja |
| Antal hastigheder | 2 |
Design
| Skål, materiale | Plast |
| Antal blade | 4 |
| Produktfarve | Hvid |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Skridsikker bund | Ja |
| Ledningsopbevaring | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 500 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 265 mm |
| Vægt | 1,06 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 275 mm |
| Pakkevægt | 1,25 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Frankrig |