SMEG DCGC01 Glaskaraffe 10 Tassen für Filterkaffeemaschine DCF02
Funktioner
| Produkttype | Kande |
| Mærke kompatibilitet | Smeg |
Input kapacitet
| Volumen i kopper | 10 kopper |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 208 mm |
| Dybde | 157 mm |
| Højde | 138 mm |
| Vægt | 420 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 228 mm |
| Pakkedybde | 188 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 820 g |
| 3 | 200 g |
| Vægt af plastemballage | 10 g |
Tekniske detaljer
| Kemikalieafgift (Sverige) | Nej |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |