Tchibo Lapressa Semi-auto Espressomaskine 0,98 L
Præstation
| Kaffemaskine type | Semi-auto |
| To kopper på én gang | Ja |
| Beholder til brygget kaffe | Kop |
| Volumen i kopper | 2 kopper |
| Maksimalt driftstryk | 15 bar |
| Indbygget mælkeskummer | Ja |
| Mælke tilføjelsestype | Rør |
| Antal tude | 2 |
| Antal samtidige bryggekopper | 2 |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Produkttype | Espressomaskine |
| Vandtank volumen | 0,98 L |
| Kaffetype | Malet kaffe |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Flere drikkevarer | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Cappuccino | Ja |
| Doppio+ brygning | Ja |
Ergonomisk
| Husmateriale | Plast, Rustfrit stål |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Aftagelig vandtank | Ja |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Aftagelig drypbakke | Ja |
| Standby-funktion | Ja |
| Ledningslængde | 0,8 m |
| Opbevaringsrum | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1300 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Automatisk slukning efter (maks.) | 9 min. |
Vægt & størrelser
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 345 mm |
| Højde | 295 mm |
| Vægt | 4,5 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |