Ariete 2878/04 Automatisk mælkeskummer/varmer Grøn
Funktioner
| Type | Automatisk mælkeskummer/varmer |
| Skumdannelsesvolumen | 250 ml |
| Kapacitet | 0,25 L |
| Mælketank volumen | 0,14 L |
| Produktfarve | Grøn |
| Funktioner | Varm & kold |
| Certificering | CE |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 500 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 95 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 220 mm |
| Vægt | 870 g |
Logistik data
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 288 stk |
| Produkter pr. palle | 288 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 31 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 24,5 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 50 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 9,62 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 8 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,62 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 1,13 kg |