JURA Cool Control Weiß 0,6l (EA)
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Volumen | 0,6 L |
| Mælketank | Ja |
| Mælketank volumen | 0,6 L |
| Indbygget skærm | Ja |
| Temperaturinterval (T-T) | 0 - 4 °C |
| Klimaklasse | T |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Jura |
Strømstyring
| Strøm | 25 W |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 239 mm |
| Højde | 176 mm |
| Vægt | 1,8 kg |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, ETL, GS mark, UKCA |