DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica Start weiß
Præstation
| Kaffemaskine type | Fuld-auto |
| Beholder til brygget kaffe | Kop |
| Maksimalt driftstryk | 15 bar |
| Indbygget kværn | Ja |
| Kaffebønner volumen | 250 g |
| Beholder til formalet kaffe volumen | 14 kopper |
| Varmtvandsystem | Ja |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Produkttype | Espressomaskine |
| Vandtank volumen | 1,8 L |
| Kaffetype | Kaffebønner, Malet kaffe |
| Program til rengøring af mælkesystemet | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Kaffebrygning | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Latte Macchiato | Ja |
Ergonomisk
| Husmateriale | Plast |
| Kontroltype | Berøring |
| Produktfarve | Hvid |
| Ledningslængde | 1,25 m |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strøm | 1450 W; 10 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 440 mm |
| Højde | 350 mm |
| Vægt | 8,8 kg |
Specifikke funktioner for mærket
| Brandspecifikke teknologier | Aroma Select |