Gaggia Classic Evo E24 orange RI9481/19
Præstation
| Kaffemaskine type | Vejledning |
| To kopper på én gang | Ja |
| Beholder til brygget kaffe | Kop |
| Volumen i kopper | 2 kopper |
| Maksimalt driftstryk | 15 bar |
| Varmtvandsystem | Ja |
| Damprør | Ja |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Vandfilter | Ja |
| Produkttype | Espressomaskine |
| Vandtank volumen | 2,1 L |
| Kaffetype | Kaffekapsel, Malet kaffe |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Cappuccino | Ja |
Ergonomisk
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Kontroltype | Knapper |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Produktfarve | Orange |
Strømstyring
| Strøm | 1200 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 120-230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 240 mm |
| Højde | 380 mm |
| Vægt | 8,1 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |