PHILIPS Czajnik elektryczny 3000 series HD9318/10 2200 szary
Funktioner
| Vandtank volumen | 1,7 L |
| Kontroltype | Løftestang |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Plast |
| Justerbar termostat | Ingen |
| Vandmåler | Ja |
| Sikring mod tørkogning | Ja |
| Vaskbart filter | Ja |
| Aftageligt filter | Ja |
| Filtrering | Ja |
| Filtermateriale | Rustfrit stål |
| Oprindelsesland | Kina |
| Indkapslet varmeelement | Ja |
| Fjederlåg | Ja |
| Strøm-LED | Ja |
Ergonomisk
| Automatisk slukning | Ja |
| Ledningsfri | Ja |
| Ledningslængde | 0,75 m |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| 360 graders basisenhed | Ja |
| Belysning | Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Låg, åbningstype | Knap |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 2200 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 223 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 253 mm |
| Vægt | 890 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 226 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 1,22 kg |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 90% |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Tekniske detaljer
| Farligt gods | Ingen |
| Fladt varmelegeme | Yes |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |