De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R
Funktioner
| Vandtank volumen | 1,7 L |
| Kontroltype | Løftestang |
| Produktfarve | Rød |
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Justerbar termostat | Ingen |
| Vandmåler | Ja |
| Anti-kalk filter | Ja |
| Filtrering | Ja |
Ergonomisk
| Automatisk slukning | Ja |
| Ledningsfri | Ingen |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| 360 graders basisenhed | Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Aflåseligt låg | Ja |
| Form | Kedelform |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 183 mm |
| Dybde | 230 mm |
| Højde | 270 mm |
| Vægt | 1,1 kg |