Tefal Subito TT5S18E0 Toaster
Funktioner
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Kontroltype | Knapper, Niveau, Dreje |
| Opvarmningsstativ | Ja |
| Variabel skorpe bruning kontrol | Ja |
| Bruningsniveauer | 7 |
| Eletronisk ristningsindstilling | Nej |
| Antal skiver | 2 skive(r) |
| Antal porte | 2 |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Krummebakke | Ja |
| Holde varm funktion | Nej |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Genopvarmningsfunktion | Ja |
| Stop/afbryd-knap | Ja |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Aftagelig krummebakke | Ja |
| Selvcentrerende brødmekanisme | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1300 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 286 mm |
| Dybde | 157,6 mm |
| Højde | 193 mm |
| Vægt | 1,31 kg |
Logistik data
| Antal pr. pakke | Ja |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 1920 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 4080 stk |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Produkter pr. pallelag | 24 stk |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 202 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 332 mm |
| Pakkevægt | 1,73 kg |