Smeg 50's Style TSF03RDEU
brødrister - rød
Funktioner
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Kontroltype | Knapper |
| Variabel skorpe bruning kontrol | Ja |
| Bruningsniveauer | 6 |
| Antal skiver | 4 skive(r) |
| Lang spalte | Ja |
| Antal porte | 4 |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Holde varm funktion | Nej |
| Krummebakke | Ja |
| Aftagelig krummebakke | Ja |
| Genopvarmningsfunktion | Ja |
| Indikatorlampe | Ja |
| Produktfarve | Rød |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Alarm klar | Nej |
| Produktdesign | 50's Style |
| Automatisk pop-up-mekanisme | Ja |
| Stop/afbryd-knap | Ja |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Selvcentrerende brødmekanisme | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Strømstiktype | Type F |
Vægt & størrelser
| Ledningslængde | Ja |
| Bredde | 330 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 198 mm |
| Vægt | 3,8 kg |
| Spaltebredde | 3,6 cm |
Tekniske detaljer
| Palle nettobredde | 80 cm |
| Kemikalieafgift (Sverige) | Nej |
| Palle nettovægt | 159,6 kg |
| Palle GTIN (EAN/UPC) | 8017709263355 |
| Palle nettohøjde | 2,03 m |
| Palle nettodybde | 120 cm |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| 3 | 450 g |
| Vægt af plastemballage | 15 g |
| Udvidet polystyren (EPS) pakkevægt | 16 g |
| Pakkebredde | 375 mm |
| Pakkedybde | 375 mm |
| Pakkehøjde | 270 mm |
| Pakkevægt | 5,5 kg |
| Pakketype | Box |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 720 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 1536 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 1728 stk |
| Pallens bruttovægt | 256 kg |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Produkter pr. pallelag | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 42 stk |