TORNADO TST-1800B strygejern Dampstrygejern Teflon 1800 W Hvid
Producent: Tornado
Produkt nr: TST-1800B
EAN: 6221127010572
Varenummer: F25038068
billigst-pricerunner
Producent: Tornado
Produkt nr: TST-1800B
EAN: 6221127010572
Varenummer: F25038068
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(343,20 ekskl. moms)
Produkt nr: TST-1800B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Type Dampstrygejern
Strygesål, type Teflon
Selvrensende Ja
Produktfarve Hvid
Damp funktion Ja
Konstant damp Ja; 30 g/min
Automatisk anti-kalk Ja
Vandtank Indbygget
Vandtank volumen 0.3 L
Damp-/temperaturstyringstype Vejledning
Ydeevne for damp 160 g/min
Anti-dryp funktion Ja
Overophedningsbeskyttelse Ja
Ledningslængde 1.8 m
Sprøjte funktion Ja
Variabel dampindstilling Ja
Certificering CE
Ergonomisk
Ledning med kugleled Ja
Strømstyring
Watt strygejern 1800 W
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Vekselstrømsindgangsspænding 240 - 220 V
Vægt & størrelser
Bredde 296 mm
Dybde 129 mm
Højde 159 mm
Vægt 1.25 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 299 mm
Pakkedybde 130.5 mm
Pakkehøjde 162 mm
Pakkevægt 1.45 kg
User manual weight 4 kg
Vægt af papemballage 190 g
Folie pakkevægt 6 kg
3 200 g
Pakketype Kasse
Logistik data
Produkter pr. palle 144 stk
Toldproduktkode (TARIC) 85164000
Harmoniseret systemkode (HS) 85164000
WEEE-nummer DE58 35 95 57
Container load 1421
Hovedkassens bredde (udvendigt) 315 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 408 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 355 mm