Produkt nr: ETA129090000
EAN: 8590393325115
Varenummer: F22649833
billigst-pricerunner
ETA Steamio 1290 90000
ETA Steamio 1290 90000
Producent: ETA
Produkt nr: ETA129090000
EAN: 8590393325115
Varenummer: F22649833
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(919,20 ekskl. moms)
Producent: ETA
Produkt nr: ETA129090000
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Watt strygejern 2200 W
Vandtank volumen 1,5 L
Aftagelig vandtank Ja
Ydeevne for damp 120 g/min
Vertikal dampfunktion Ja
Strygesål, type Aluminiumsplader
Selvrensende Ja
Pakkevægt 3600 kg
Driftstryk 5,5 bar
Afkalkning & rensning Ja
Anti-dryp funktion Ja
Ergonomisk
Ledningslængde 1,9 m
Vægt & størrelser
Bredde 385 mm
Dybde 190 mm
Højde 250 mm
Vægt 3,11 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 420 mm
Pakkedybde 230 mm
Pakkehøjde 290 mm