Produkt nr: S95507400
EAN: 8433766550748
Varenummer: F23306888
billigst-pricerunner
Solac CT8607 Elektrisk tæppe 150 W Sort, Grå
Producent: Solac
Produkt nr: S95507400
EAN: 8433766550748
Varenummer: F23306888
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(831,20 ekskl. moms)
Producent: Solac
Produkt nr: S95507400
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Det varme og hyggelige elektriske tæppe fra Solac er det perfekte valg til at holde dig varm og komfortabel på kolde aftener. Med en effekt på 150 W er dette tæppe ideelt til at skabe en behagelig temperatur i din stue eller soveværelse.
Tekniske detaljer
Type Elektrisk tæppe
Strøm 150 W
Produktfarve Sort, Grå
Overophedningsbeskyttelse Ja
Antal varmeniveauer 9
Antal personer 1 person(er)
Automatisk slukning Ja
Fjernbetjent Ja
Temperaturkontroltype Elektronisk
Display
Skærm LED
Baggrundsbelysning Ja
Vask
Vaskbar Ja
Vasketype Maskinvask
Maksimal vasketemperatur 30 °C
Vægt & størrelser
Bredde 1600 mm
Dybde 1200 mm
Vægt 1,4 kg
Godkendelser
Certificering CE
Emballeringsdata
Pakkebredde 300 mm
Pakkedybde 120 mm
Pakkehøjde 400 mm