Dual Easy Fry & Grill Heißluftfritteuse EY905D (edelstahl/schwarz, 2.700 Watt, 5,2 L + 3,1 L)
Funktioner
| Kapacitet | 8,3 L |
| Antal programmer | 8 |
| Produkttype | Varmluftsteger |
| Stegefunktion | Ja |
| Bagefunktion | Ja |
| Grillning | Ja |
| Ristefunktion | Ja |
| Digital timer | Ja |
Design
| Konstruktionstype | Dobbelt |
| Placering af apparat | Enkeltstående |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Håndtag | Ja |
| Fjernbar skål | Ja |
| Farve på kontrolpanel | Sort |
| Kontroltype | Berøring |
| Nem at rengøre | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Indikator
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
Strømstyring
| Strøm | 2700 W |
| Automatisk slukning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 402 mm |
| Dybde | 418 mm |
| Højde | 305 mm |
| Vægt | 7,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 435 mm |
| Pakkedybde | 475 mm |
| Pakkehøjde | 340 mm |
| Pakkevægt | 11 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Produkter pr. pallelag | 2 stk |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Produkter pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 350 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 740 stk |