Dreame X50 Ultra Roboterstaubsauger Weiß
Design
| Støvbeholder type | Kombi |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål, Hvid |
| Form | Rund |
| Støvbeholder-type (base) | Støvpose |
Præstation
| Vådmopping | Ja |
| Støvkapacitet (total) | 0,395 L |
| Vandtank volumen | 4,5 L |
| Støvsugerprogrammer | Gulvtæppe, Intensiv |
| Selvtømmende støvbeholder | Ja |
| Automatisk returnering til base station | Ja |
| Basisstation funktioner | Opladning, Purification |
| Detektering af forhindringer | Ja |
| Børste materiale | Gummi |
| Børstetype | Valsebørste og sidebørste |
| Antal børster | 2 |
| Nem at rengøre | Ja |
| Tærskel klatring (maks.) | 6 cm |
| Understøttede gulvflader | Gulvtæppe, Hårdt gulv |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Navigationstype | 3D Smart Navigation, Kortlægning |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 6400 mAh |
| Kørselstid | 220 min. |
| Batterilevetid | 205 m² |
Vægt & størrelser
| Højde | 111 mm |
| Bredde | 350 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Vægt | 4,53 kg |
| Basestation dimensioner (B x D x H) | 340 x 457 x 590 mm |
| Basestation vægt | 9,09 kg |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja; Ja |
| Basestation | Ja |
Tekniske detaljer
| Kapabilitet | TUV |
| Sugekraft | 20000 Pa |
| Kompatible produkter | Apple Watch |
| Rengøringsbørste | Ja |
| Indikatorlampe | Ja |