De'Longhi KBOV 2001.AZ blekitny
Funktioner
| Vandtank volumen | 1,7 L |
| Produktfarve | Blå |
| Vandmåler | Ja |
| Overophedningsbeskyttelse | Ja |
| Filtrering | Ja |
| Indkapslet varmeelement | Ja |
Ergonomisk
| Automatisk slukning | Ja |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| 360 graders basisenhed | Ja |
| Låg med bred åbning | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,3 kg |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 230 x 230 x 265 mm |