Dübel SX Plus Green 8x40 S K (grün, 10 Stück, mit Schraube)
Funktioner
| Velegnet til materialer | Autoklaveret gasbeton, Mursten, Beton, Gipsblok, Murerarbejde |
| Produktfarve | Grøn |
| Skruetype | Stjerneskruetrækker |
| Skrue drev størrelse | PZ2 |
| Produkttype | Skrue og vægstiksæt |
| Oprindelsesland | Tyskland |
Vægt & størrelser
| Borehul diameter | 8 mm |
| Minimum borehul dybde | 6 cm |
| Skruelængde | 5,5 cm |
| Skrue diameter (maks.) | 5 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Længde | 40 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 10 stk |
| Pakketype | Blister |
| Skrueankre medfølger i sættet | 10 x SX Plus Green 8 x 40 |
| Skruer medfølger i sættet | 10 x chipboard screw 5.0 x 55 |