Cobi HC WWII 5721 SAMOLOT MESSERSCHMITT ME 262A-1A 390 KL.
Funktioner
| Produkttype | Byggesæt |
| På grund af | Historie |
| Antal enheder | 390 stk |
| Samlede dimensioner | 325 x 115 x 38 mm |
| Lydeffekter understøttet | Ingen |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Polen |
Sikkerhedsadvarsel
| EU TSD advarsel | Ikke til børn under 36 måneder |
| EU TSD sprog | Engelsk |
Vægt & størrelser
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |