Clementoni Supercolor Gabby's Dollhouse Puslespil 60 stk Tegnefilm
Funktioner
| Produkttype | Puslespil |
| Genre | Tegnefilm |
| Licens | DreamWorks |
| Anbefalet alder | Barn |
| Foreslået køn | Ethvert køn |
| Anbefalet alder (min.) | 4 År |
| Anbefalet alder (maks) | 7 År |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Oprindelsesland | Italien |
Batteri
| Batterier påkrævet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 335 mm |
| Højde | 235 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Lukket kasse |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 39 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Emballage indhold
| Antal puslespil | 1 |
| Antal gåder | 60 stk |
Sikkerhedsadvarsel
| Ikke for børn fra 0-3 år | Ja |
| EU TSD advarsel | Ikke til børn under 36 måneder, Små dele. Kvælningsfare |