CHOPPER CHP61.000WH KENWOOD
Funktioner
| Skål volumen | 0,5 L |
| Sikkerhedssystem | Ja |
| Variabel hastighed | Ja |
| Antal hastigheder | 2 |
| Knusning af is | Ja |
Design
| Skål, materiale | Plast |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Antal blade | 4 |
| Aftagelig kniv | Ja |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Skridsikker bund | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 500 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 138,5 mm |
| Dybde | 138,5 mm |
| Højde | 264 mm |
| Vægt | 1,09 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |