Akku-Freischneider, 54 Volt, Basisv.
Funktioner
| Type | Buskrydder |
| Skærediameter (maks.) | 25 cm |
| Teleskopisk | Ja |
| Håndtagstype | D-loop håndtag |
| Ledningsfri | Ja |
| Produktfarve | Sort, Gul |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 54 V |
| Type | Buskrydder |
| Skærediameter (maks.) | 25 cm |
| Teleskopisk | Ja |
| Håndtagstype | D-loop håndtag |
| Ledningsfri | Ja |
| Produktfarve | Sort, Gul |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 54 V |