9.7" 2nd Display for CA-M6
Display
| Skærm diagonal | 24,6 cm (9.7") |
| Skærmopløsning | 1024 x 768 pixel |
| HD-type | XGA |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Naturligt aspektforhold | 4:3 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Kontrastforhold (typisk) | 900:1 |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Paneltype | TFT-LCD |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Højde | 180 mm |
| Vægt | 1,15 kg |
| Dybde | 225 mm |