28W24SP28DP RFR RACK GE
Funktioner
| Produkttype | Screen holder |
| Produktfarve | Hvid |
| Kapabilitet | Forward |
Vægt & størrelser
| Bredde | 222,5 mm |
| Dybde | 187 mm |
| Højde | 109 mm |
| Vægt | 22 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 10,9 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | USA |
Tekniske detaljer
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | REACH, RoHS, Lov om handelsaftaler (TAA) |