18SP/28D RACK W/REAR DR
Funktioner
| Normal brug | Kontor |
| Type | Lige |
| Form på bordplade | Trapezformet form |
| Produkttype | Skrivebord |
| Farve på bordpladen | Hvid |
| Bordpladens materiale | Højtrykslaminat (HPL) |
| Farve på benene | Hvid |
| Ben materiale | Stål |
| Farvenavn | Wilsonart Designer White |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1499 mm |
| Dybde | 1499 mm |
| Højde | 762 mm |
| Vægt | 63,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 119,3 kg |