1290050004
Funktioner
| Bedste anvendelsesmuligheder | Hjem, Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Alarm decibel | 85 dB |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Indgangsspænding | 3 V |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Bedste anvendelsesmuligheder | Hjem, Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Alarm decibel | 85 dB |
| Strømkilde | Batteri |
| Indgangsspænding | 3 V |
| Antal pr. pakke | 4 stk |