10SP/17D ECONO WALLRK BK
Funktioner
| Normal brug | Kontor |
| Type | Hjørne |
| Form på bordplade | Oval form |
| Farve på bordpladen | Sort |
| Produkttype | Direktør skrivebord |
| Bordpladens materiale | Laminat |
| Bordplade finish materiale | Laminat; Laminat |
| Bordplade finish type | Mat; Mat |
| Farve på benene | Grafit |
| Bordben finish materiale | Laminat; Laminat |
| Bordben finish type | Mat; Mat |
| Basebenstype | L-ben |
| Farvenavn | Asian Night |
| Designer | Wilsonart |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1840 mm |
| Dybde | 640 mm |
| Højde | 762 mm |
| Vægt | 280 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 149,7 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | USA |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |