07698 easy-click Audi e-tron GT Automodell Bausatz 1 24 (07698)
Funktioner
| Vægt | 1:24 |
| Anbefalet færdighedsniveau | Begynder |
| Antal enheder | 60 stk |
| Foreslået køn | Dreng |
| Anbefalet alder (min.) | 10 År |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Klingende | Ingen |
| Fjernbetjent | Ingen |
Strømstyring
| Batterier påkrævet | Ingen |
Sikkerhedsadvarsel
| Ikke for børn fra 0-3 år | Ja |
| Sikkerhedsadvarsel | Warning |
Vægt & størrelser
| Højde | 59 mm |
| Bredde | 89 mm |
| Dybde | 208 mm |
Emballeringsdata
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 351 mm |
| Pakkedybde | 212 mm |
| Pakkehøjde | 66 mm |
| Pakkevægt | 330 g |
| Emballageindhold | Plastic model kit (unassembled) Illustrated multilingual assembly instructions Decals |
Logistik data
| Produkter pr. pallelag | 30 stk |
| Pakkevolumen | 4911,192 cm³ |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 180 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 1080 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 364 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 416 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 231 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,41 kg |
| Ydre emballage volumen | 34978944 cm³ |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4043529707698 |
| Toldproduktkode (TARIC) | 950300300 |
Leverandørfunktioner
| Udgivelsesdato | 20/08/2022 |
Andre funktioner
| Leclerc Codelec | 731092090 |
| Anbefalet alder (min) | 120 måned(er) |