Zyxel SFP-SX-D

SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Producent: ZyXEL
Produkt nr: 91-010-204001B
EAN: 4718937510344
Varenummer: 122147
billigst-pricerunner

(Automatisk oversat) ZyXELs Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver-familie giver ydeevne og fleksibilitet med fulde duplex Gigabit-hastigheder og hot-pluggbar til Gigabit Ethernet-port.
ZyXELs SFP-transceivers kompakte design giver høj porttæthed. ZyXELs SFP-transceiver-familie er kompatibel med IEEE 802.3z og SFP MSA, hvilket giver let interoperabilitet med alle standardoverensstemmelsesenheder fra forskellige leverandører.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS
1.008,- DKK
(806,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS
Producent: ZyXEL
Produkt nr: 91-010-204001B
EAN: 4718937510344
Varenummer: 122147
Produktbeskrivelse Zyxel SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 550 m
Producentgaranti 5 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Maks. overføringsafstand 550 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Totalforsikring

Udvid din dækning og beskyt dit køb mod uheld og meget mere.

Læs om alle fordelene
Løbetid: 1 år
KUN 599,- DKK
Forsikring tilvælges i kurven når du gennemfører din bestilling.